TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+3
Stefanel
axutzuuu
flavi
7 participan?i

    acc spart

    flavi
    flavi
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 23
    Data de inscriere : 11/05/2008

    acc spart Empty acc spart

    Mesaj Scris de flavi Sam Iun 14, 2008 2:48 pm

    manilor mi„au spart acc...si am muncit la el...va rog sa ma cresdeti....aveam tot full de sus pana jos...si era full stats...am muncit la el...va rog ajutatima
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : acc spart 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de axutzuuu Sam Iun 14, 2008 2:58 pm

    o dovata ca aveai totul full pe tn ca sa te creda si restu??? asa pot spune si yo ca am avut toate caracterele full dar nu ma crede nimeni...pune si tu un print...
    Stefanel
    Stefanel
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 21
    Respectarea regulilor : acc spart 5010
    Data de inscriere : 11/06/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de Stefanel Sam Iun 14, 2008 3:11 pm

    tot ce ai realizat u este responsabilitatea ta sa ai grija de acount si intemele tale ...
    fara o dovada nimeni nu te poate ajuta pentru recuperarea acountului si intemelor tale
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : acc spart 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Iun 14, 2008 8:32 pm

    Au mai fost aceste discutii.Acc se sparg datorita prietenbilor vostri de pe mess.Aveti grija ce primiti de pe mess si sant sigur ca nu vor mai fi astfel de probleme.Incepand din acest moment nu ma mai intereseaza spargerea acc pentru ca acum stiu sigur de unde provine aceasta problema.Nu este din cauza securitatii serverului ci este din cauza neatentiei voastre!
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : acc spart 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de dRops Sam Iun 14, 2008 9:08 pm

    Taximan...Nu ca as avea ceva cu tine...dar daca ar fii sa i se sparga accountu lu ... Inferno....ca stiu si eu faza...si chiar daca ar fii pana acolo , nu ma intereseaza ce faci tu cu el...si nu spun nimic , nu ca ar fii ceva de ascuns , dar ce ai face daca i sar sparge contu lu inferno ? Neutral i lai recupera pentru ca...nu mai spun Neutral nu ? Neutral
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : acc spart 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de TAXIMAN Sam Iun 14, 2008 9:43 pm

    dRops a scris:Taximan...Nu ca as avea ceva cu tine...dar daca ar fii sa i se sparga accountu lu ... Inferno....ca stiu si eu faza...si chiar daca ar fii pana acolo , nu ma intereseaza ce faci tu cu el...si nu spun nimic , nu ca ar fii ceva de ascuns , dar ce ai face daca i sar sparge contu lu inferno ? Neutral i lai recupera pentru ca...nu mai spun Neutral nu ? Neutral
    Pentru ca ce? Chiar te rog sa spui ca habar nu am despre ce vb! Nu mai recuperez nici un cont indiferent cine este.
    Ps : in cvurand taximu va fi o firma (deci o pers juridica) si va fi domeniul taximu.ro asa ca aviz amatorior: Puneti-va fratilor pe flood si alte hackuri ca atunci vom sta de vorba cu totul altfel Smile)
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : acc spart 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de axutzuuu Sam Iun 14, 2008 10:05 pm

    drop ai devenit designer....de ce pui la indoiala siguranta acestui server??...poate pe ses2 au fost probleme cu spargerea contului dar acuma vine conturilor sparte este din vina voastra....si cu asta am terminat aceasta discutie...

    P.S. am avzut undeva un topic in care spunea ca ti-a dat contu unu sa joci si cand a intrat nu a mai gasit nimic....de asta imi cereai tu contu ???
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : acc spart 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 15, 2008 12:31 am

    Ma oameni ma faceti sa nu stiu cum sa mai rad. Singura cale prin care se pot sparge conturile sunt: prostia unora pentru ca dau conturile , acceptati program hack pe messenger , va logati de la Internet sau altele si bineinteles cu ajutorul Siteului. Dar nu se pune problema deoarece siteul este securizat si a fost folosit de un server mare. Lasati-va de chestiile astea. TAXIMAN ti-am spus de la inceput ca pentru fiecare item pe care il dai sa ai un serial si cand se intampla cate o faza deasta vom vedea daca minte pentru a mai primi inca o data itemele sau daca spune adevarul sau daca a dat contul. Mi se pare cel mai bine. Desi fl4wyuss te-am vazut azi la Castle Siege si nu aveai nimic ca inca imi cereai un Pendant pe care cica ti l-am promis dar ti-am spus de nu stiu cate ori ca nu iti dau nimic. In fine deja mi s-a acrit de postea voastra cu accounturile sparte. Ori primiti KeyLogger ori nu stiu , chiar nu stiu. Fiti mai atenti ca traim in Romania si se fura unii pe altii. Un caz este cel din Popesti-Leordeni unde are casa varmiu si pe strada lui o turcoaica a furat 100.000 euro de la tatal ei si dupa a fugit nu stiu unde. Fiti cu mare bagare de seama ca se pare ca nu mai primiti nimic inapoi.
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : acc spart 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de axutzuuu Dum Iun 15, 2008 1:38 am

    conturile nu se mai sparg ca pe se2...sau poate nici acolo nu sau spart dar toti care vorbesc pe mess...se dau prieteni cu voi si va cer contu....voi avand incredere in ei le dati si la uram va treziti fara itimele care le aveati...deci nu mai dati la nimeni conturile pentru ca taximan nu va mai da nimic inapoi cum a facut pe ses2
    ReebocK
    ReebocK
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 712
    Varsta : 31
    Data de inscriere : 29/03/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de ReebocK Dum Iun 15, 2008 9:40 am

    Gata mie pe mess mia zis ca sia recuperat tot ... dati closed ca facem spam numai...
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : acc spart 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de Goru Dum Iun 15, 2008 9:43 am

    ReebocK a scris:Gata mie pe mess mia zis ca sia recuperat tot ... dati closed ca facem spam numai...

    Frate sa ma mai lase ca ieri imi cerea mie iteme full. Si avea si set asa ca ...

    Ma rog , Locked !

    Continut sponsorizat


    acc spart Empty Re: acc spart

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 7:39 am