TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


2 participan?i

    [Propunere] Regula

    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Propunere] Regula 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Propunere] Regula Empty [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 13, 2008 7:31 pm

    Huliganismul sau incurajarile echipelor din spoturi ar trebui interzisa pe TaxiMu ca mereu apar conflicte , injuraturi si banuri. Numai astazi in timpul meciului Italia - Romania , am dat 2 banuri pentru limbaj vulgar si rasism. Trebuie luate masuri deoarece in felul asta o sa se injure mult pe server. Cum este o faza si rateaza o echipa isi bag si isi scot in tara / echipa respectiva lucru ce nu mi se pare normal pe un server de MMORPG ca Mu Online. Asta se intampla si la Nationala unde ar trebui sa fim uniti sa tinem cu Romania. Pana si aici ? E prea mult.

    Astept pareri !
    ReebocK
    ReebocK
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 712
    Varsta : 31
    Data de inscriere : 29/03/2008

    [Propunere] Regula Empty Re: [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de ReebocK Vin Iun 13, 2008 7:46 pm

    PRO.HAI ROMANIA numai ca ma enerveaza ca toti si pe chat toti zic goool si altele si pe mess numai mass-uri deparca eu nam televizor Smile) :rofl1:
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Propunere] Regula 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Propunere] Regula Empty Re: [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 13, 2008 7:47 pm

    ReebocK a scris:PRO.HAI ROMANIA numai ca ma enerveaza ca toti si pe chat toti zic goool si altele si pe mess numai mass-uri deparca eu nam televizor Smile) :rofl1:

    Problema nu este ca isi sustin echipa dar injura in prostie si de asta propun sa nu se mai vorbeasca de Sport pe Mu.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [Propunere] Regula Empty Re: [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iun 13, 2008 8:05 pm

    n`ai cum sa faci asa ceva.Sa interzici discutziile despre un anumit sport sau un anumit subiect atit principal cit si secundar...treaba aia deja bate a limitarea unor drepturi , neam simtzi ca pe vremea lui ceausescu dupaceea.

    bineintzeles ca todeauna apar probleme de genu rasiste dar asta denota de cultura copiilor din ziua de azi nu de cultura sportului, si dupa cite se observa peste 80% din cei care joaca mu sunt neamuri proaste crescute la tzara dupa limbajul si purtarea care o au.

    tocmai de aceea pe aceasta perioada recomand adminiilor sa tripleze banurile pt cuvintele , jignirile , provocarile rasiste.

    asta este tot ce putem face ca staf. Iar limitarea unor drepturi intra a alta categorie decit cea a incercarii mentzinerii ordinii si linistii publice
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Propunere] Regula 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Propunere] Regula Empty Re: [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 13, 2008 8:07 pm

    BerlAdeN a scris:n`ai cum sa faci asa ceva.Sa interzici discutziile despre un anumit sport sau un anumit subiect atit principal cit si secundar...treaba aia deja bate a limitarea unor drepturi , neam simtzi ca pe vremea lui ceausescu dupaceea.

    bineintzeles ca todeauna apar probleme de genu rasiste dar asta denota de cultura copiilor din ziua de azi nu de cultura sportului, si dupa cite se observa peste 80% din cei care joaca mu sunt neamuri proaste crescute la tzara dupa limbajul si purtarea care o au.

    tocmai de aceea pe aceasta perioada recomand adminiilor sa tripleze banurile pt cuvintele , jignirile , provocarile rasiste.

    asta este tot ce putem face ca staf. Iar limitarea unor drepturi intra a alta categorie decit cea a incercarii mentzinerii ordinii si linistii publice

    Ok. O sa fiu mai sever la banuri.

    Atat am vrut sa stiu.

    Locked !

    Continut sponsorizat


    [Propunere] Regula Empty Re: [Propunere] Regula

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 11:37 am