TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+4
HeHe
Goru
Sharck
flavi
8 participan?i

    DEZASTER

    flavi
    flavi
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 23
    Data de inscriere : 11/05/2008

    DEZASTER Empty DEZASTER

    Mesaj Scris de flavi Vin Iun 06, 2008 11:02 am

    mi`a dat ban pe nedrept pe Alice...sa zica motivul...k i`am zis sa faca si el un event nu??
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Sharck Vin Iun 06, 2008 3:28 pm

    Dezaster ai timp pana deseara la 12 noapte sa postezi dovada dak nu iei tu ban pe admin
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : DEZASTER 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 06, 2008 3:33 pm

    sharck04 a scris:Dezaster ai timp pana deseara la 12 noapte sa postezi dovada dak nu iei tu ban pe admin


    Fara suparare dar ala e motiv de ban ? "Da ordine la admini" ? Hai frate inseamna ca daca intru ca player pe server si cer unui admin "Te rog faci event?" primesc ban ? Ar trebui sanctionat mai bine.
    HeHe
    HeHe
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 393
    Data de inscriere : 09/01/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de HeHe Vin Iun 06, 2008 3:56 pm

    doamne daca asta ii motiv de ban :rofl1: inseamna ca ar trebui sa fie peste jumate de srv banat ceuameni
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : DEZASTER 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de dRops Vin Iun 06, 2008 4:12 pm

    Mai bine mi'ati da mie adminu in pana mea Neutral
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : DEZASTER 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 06, 2008 4:18 pm

    dRops a scris:Mai bine mi'ati da mie adminu in pana mea Neutral

    Adminele nu se dau pe ochi frumosi pentru ca si asa suntem prea multi. Sunt vreo 40 de admine. Din care s-au dat aproximativ jumatate.
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : DEZASTER 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de dRops Vin Iun 06, 2008 4:23 pm

    deah...sunteti multi , scuzati expresia, dar prosti...sunt unii care nici macar nu au stiut comenzile...pentru taximan , banii is fericirea Smile
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Guest Vin Iun 06, 2008 4:27 pm

    dRops daca toti am primi admin pe degeaba ar fi haos...adica daca tu primesti admin moca ar trebui si eu deci...nu are rost sa te chinui deoarece nu primesti fara bani deoarece nu sunt bani tai sau macar adminul tau asa ca nu are rost, app uitati ce a ajuns topicu asta..din plangere in vorbe degeaba deci propun numai cei care pot bana admini sa mai vb aici...
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : DEZASTER 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Goru Vin Iun 06, 2008 4:38 pm

    Gata cu spamul pe aici !

    dRops ai dreptate. Sunt multi care nu stiu comenzile. Dar gresesti cand spui ca pentru TAXIMAN banii sunt fericirea. Nu vreau sa ma cert cu nimeni dar este foarte costisitor sa tii un server de MuOnline. TaxiMu are aproximativ 2 ani.
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : DEZASTER 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de TAXIMAN Vin Iun 06, 2008 6:57 pm

    dRops a scris:deah...sunteti multi , scuzati expresia, dar prosti...sunt unii care nici macar nu au stiut comenzile...pentru taximan , banii is fericirea Smile

    Au mai fost discutiile astea si am sa-ti spun si tie cum sta treaba.
    Factura Lumine 150---200 ron
    Factura internet 60 ron
    Calculator frecat zi si noapte---- socoteste tu
    Daca tu vrei iti arat cum se face un server de mu si atunci vom vedea cat de mult va fi serverul online.
    Toti banii de pe admine,iteme.etc se duc pentru server nu pentru tigarile,mancarea sau bautura mea sau mai stiu eu ce credeti voi.
    Si daca nu ar fi aceste iteme,admine care se dau pe bani atunci cam cum vezi tu ca va fi serverul? Va suna telefonul meu non-stop si eu voi fi nevoit sa stau non-stop in fata pc-ului sa va pun voua seturi full si admine ca de DOAR SANT GRATIS Smile)
    Sa fim seriosi.Nimeni nu te obliga sa stai pe acest server unde banii sant fericirea!Dute pe servere unde totul este gratis si dupa max 2 sapt nu mai exista serverul.Iti doresc Noroc!
    Dezaster10
    Dezaster10
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 16
    Respectarea regulilor : DEZASTER 2510
    Data de inscriere : 06/06/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Dezaster10 Vin Iun 06, 2008 8:37 pm

    1 la mana .iam dat ban pt ca zicea admin fa event ca dak nu o patesti laurma aera un event trivia si am zis care e cel mai sacaitor elf de pe sv si a raspuns Alice laurma ea mia fakut print si ma amenintat ca eu iau ban...deci TAXIMAN eu am luat ban pe admin oricum ...Mda ce mai sv de mu oricum o sa ma las de mu.....am vazut si eu CE OAMENI!!!!!!!!!!!!!!!!
    dRops
    dRops
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 395
    Varsta : 29
    Localizare : pe scaun
    Respectarea regulilor : DEZASTER 2510
    Data de inscriere : 29/05/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de dRops Vin Iun 06, 2008 8:39 pm

    hoo ma taximan ca am luato la gluma esti... pfai.... Neutral
    Windmaster
    Windmaster
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1029
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Data de inscriere : 15/02/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Windmaster Vin Iun 06, 2008 8:41 pm

    Dezaster10 a scris:1 la mana .iam dat ban pt ca zicea admin fa event ca dak nu o patesti laurma aera un event trivia si am zis care e cel mai sacaitor elf de pe sv si a raspuns Alice laurma ea mia fakut print si ma amenintat ca eu iau ban...deci TAXIMAN eu am luat ban pe admin oricum ...Mda ce mai sv de mu oricum o sa ma las de mu.....am vazut si eu CE OAMENI!!!!!!!!!!!!!!!!

    Si un print ai ca sa dovedesti ca te ameninta ?
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : DEZASTER 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de TAXIMAN Vin Iun 06, 2008 9:02 pm

    dRops a scris:hoo ma taximan ca am luato la gluma esti... pfai.... Neutral
    Cu asemenea acuzatii eu nu glumesc crede-ma !Sant altii care citesc aceste posturi si poate cghiar cred ceea ce tu spui.M-am simtit dator sa dau o explicatie si am dat-o ca sa poata citi toata lumea raspunsul meu.Nu am nimic cu tine chiar daca tu gandesti ca banii aduc fericirea pe TaxiMu insa cum ti-am spous eu am aplicat dreptul la replica.
    P.: in 2 sau 3 zile vei vedea ca si eu pot face photoshop (asta pt ca mi-ai raspuns si la un pm la fel de acuzativ).Deocamdata nu am phoitoshop instalat dar in max 2 zile va fi Smile)
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 07, 2008 12:31 am

    Laughing

    drops noi am mai avut discutzia asta pe mess si ti`am raspuns la fel de calm si plictisit cum o sa itzi raspund si acuma.

    1.Ai postul de designer.. aia inseamna sa faci munca voluntara in favoarea srv-ului asa cum fac totzi , adica sa faci o munca din placere si nu pt anumite beneficii dinou, asa cum o fac totzi.Daca tu nu esti in stare sa faci acea munca fara sa ai interese banesti sau "adminesti" daca pot zice asa, pai bai baiete dc mai esti moder atunci? doar ca sa imi scotzi mie sau altuia ochii ca board-ul design e activ?.. sa itzi zic sincer nu ajuta srv-ul si nici staful la nimica, chit ca exista chit ca nu.Tu prin intermediul acelui board trb sa produci.. na poftim arata`mi mie ce produci tu , 2 screenuri modificate in photoshop? aia e productzie?.. mai mult bate a faliment decit a profit.

    2.Pune mina si munceste calumea pt un admin si lasa acuzatziile de 2 lei ca nu tzine, ori itzi place ceeace faci si o faci din placere pt a ajuta comunitatea taximu , ori nu itzi place si lasa`ne.

    te rog sa te gindesti si sa iei o decizie ori da ori nu , pt ca daca nu o so iau eu pt tine si nu crd ca o sa fie favorabila.

    Continut sponsorizat


    DEZASTER Empty Re: DEZASTER

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:00 pm