TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+2
StrongBK
HeHe
6 participan?i

    [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    HeHe
    HeHe
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 393
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de HeHe Mar Mai 06, 2008 10:22 am

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Screen050623140003jr5.th
    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Screen050623040004xj9.th
    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Screen050623030002bl1.th
    si mai am si altele.............
    StrongBK
    StrongBK
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 2630
    Varsta : 36
    Localizare : Timisoara ™
    Data de inscriere : 13/01/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de StrongBK Mar Mai 06, 2008 10:35 am

    Iam dat ban 365 de zile pana se va lamuri situatia, adica sa vada Taxi cum ar trebui rezolvata problema



    DE CAND AI TU VOIE SA DAI BAN LA ADMINI??? CA NU VAD CA SCRIE UNDEVA CA AI AVEA TU VOIE SA DAI BAN LA ADMINI. DOAR EU, TAXIMAN, BERLADEN, DIABOLIK AVEM VOIE...AI GRIJA.
    Sharck
    Sharck
    The Water Legend
    The Water Legend


    masculin
    Numarul mesajelor : 1967
    Varsta : 38
    Localizare : Lipova - Jud. Arad
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de Sharck Mar Mai 06, 2008 10:37 am

    eu zic ca s-a acordat banul corect. Very Happy
    HeHe
    HeHe
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 393
    Data de inscriere : 09/01/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de HeHe Mar Mai 06, 2008 10:45 am

    Si eu zic la fel si mai am si alte printuri cu el da eu cred ca e de ajuns nu puteam sa ii dau ban eu deoarece nu am dreptu
    GioVanY
    GioVanY
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3181
    Varsta : 32
    Localizare : Oradea
    Respectarea regulilor : [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] 10010
    Data de inscriere : 08/04/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de GioVanY Mar Mai 06, 2008 2:35 pm

    deci stati sa lamurim ....pana acum 4 zile sau 5 nu mai stiu exact am avut eu adminul....pt ca mi l-a dat cnv... si dupa aia a intrat omero si i-am dat adminul ca daca o platit am zis ca eu nu vreau sa fiu nesimtit sa ii fur contu...deci nu eu am fost si sper ca nu mie imi da banip pt ca nu eu nu am nicio vina(nicio dupa noile reguli:)) deci eu nu ma bag si pls sa nu dati warn
    SpikeBoy
    SpikeBoy
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 29
    Localizare : Hunedoara
    Respectarea regulilor : [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] 10010
    Data de inscriere : 28/03/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de SpikeBoy Mar Mai 06, 2008 2:58 pm

    scuze k scriu si eu aici dar eu din cate il stiu pe r4k nar face asta niciodata ... nu cred ca ar incalca regurile...scuzati ca am postat
    TAXIMAN
    TAXIMAN
    Fondator TaxiMu
    Fondator TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 1133
    Varsta : 51
    Localizare : IASI
    Respectarea regulilor : [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] 10010
    Data de inscriere : 08/01/2008

    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de TAXIMAN Mier Mai 07, 2008 6:06 am

    TheKnight block acc forever!

    Continut sponsorizat


    [TheKnight]  [Vanzari  pe $ si limbaj la adresa lu Taximan] Empty Re: [TheKnight] [Vanzari pe $ si limbaj la adresa lu Taximan]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:24 pm