TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+3
skypper_HellZone
Eusunt
robocop
7 participan?i

    Senzatii tari facute de voi...

    robocop
    robocop
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    Numarul mesajelor : 67
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 5010
    Data de inscriere : 03/05/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de robocop Dum Mai 04, 2008 3:54 pm

    incep yo...yo am cazut cu bicicleta cu frana de fatza pe o coasta de 3metri:))si cel mai cool n`am patit nimic
    Eusunt
    Eusunt
    Banned
    Banned


    masculin
    Numarul mesajelor : 328
    Varsta : 32
    Localizare : In Hell!
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 2510
    Data de inscriere : 25/04/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de Eusunt Sam Mai 17, 2008 4:32 pm

    Mai degraba nu puteam sa bagam niste hit and tips despre mu??adik un fel de smecherie....fara hack si dastea pur si simplu


    Edit : Cum sa faci life jwel f repede : Iei Box of luck, hart of love , fire cracker te duci cu ele in crywolf iti dai joc itemele de pe u k sa nu ai luck si cand arunci alea pe jos pica numa Life si rareori chaos (pica multe chaos dak ai iteme pe u ) app eu am gasit chesti asta Very Happy din greseala pe la vro 4-5 dimineata
    skypper_HellZone
    skypper_HellZone
    Membru activ
    Membru activ


    Numarul mesajelor : 140
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 2510
    Data de inscriere : 03/06/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de skypper_HellZone Vin Iun 13, 2008 6:14 pm

    eu am fakt parkour de pe o baraca de vro 3 metri si cand eram in aer simteam o senzatie fffff tare in corp
    grAms
    grAms
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1055
    Varsta : 28
    Localizare : Intre Prut si Nistru
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 10010
    Data de inscriere : 02/06/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de grAms Sam Iun 14, 2008 10:59 am

    Mergeam cu bicicleta am vrut sa intrec o masina si HOP intr-un stilp mam palit .Yo nimic nu am patit doar bicicleta si striat.
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de Goru Sam Iun 14, 2008 11:17 am

    Cand mergeam cu prietenii cu sania sa ne dam pe cea mai abrupta panta lol!
    mihai91
    mihai91
    Admin Counter Strike
    Admin Counter Strike


    masculin
    Numarul mesajelor : 126
    Varsta : 32
    Data de inscriere : 27/01/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de mihai91 Sam Iun 14, 2008 1:14 pm

    de dparte cea mai "tare" senzatie a fost cand m-am dus intr o vara la munte la bunica mea ( asta se intampla acu vreo 5 ani ) m-am imprietenit repede cu copii de acolo , jucam fotbal in fiecare zi , desigur ei nu prea stiau foarte bine fotbal asa k ii cam faceam varza Smile) pana intr o zi knd cik il loc de fotbal hai sa mergem la cules de ciuperci rendeer nea dekt sa stau singur toata ziua am zis mai bine merg cu ei poate iese ceva misto ( numai misto nu a iesit ) =)) am plecat noi , ziceai k eram in jungla , copaci cat vedeai cu ochii , in fine dintr o data parca au disparut toti si m-am trezit singur intr-o mare verde Smile)) sincer cred k atunci am simtit ce inseamna frica , drum nu era , nici macar o poteca ceva , m-am tot plimbat fara directie vreo 3 ore si deja ma panicam k incepea sa se lase soarele .... in fine norocul meu a fost k m-am intalnit cu o familie venita cu caruta la iarba verde si m-au dus ei in sat Smile si de atunci nici k m-am mai dus la tara Smile)
    Android
    Android
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 439
    Varsta : 31
    Localizare : Craiova
    Data de inscriere : 14/01/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de Android Sam Iun 14, 2008 5:44 pm

    la mn la tara este un canal de irigatii unde vara putem sa facem baie si acum...3 ani crek am fost cu varumeo acolo si cu niste prieteni si am facut noi baie si am zis sa ne jucat leapsa cand m-am impiedicat de o piatra si am cazut.......am deschis gura in apa si era sa ma incec dak nu ma scotea varumeo de atunci nu am mai dat pe acolo
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : Senzatii tari facute de voi... 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de Goru Sam Iun 14, 2008 6:32 pm

    mihai91 a scris:de dparte cea mai "tare" senzatie a fost cand m-am dus intr o vara la munte la bunica mea ( asta se intampla acu vreo 5 ani ) m-am imprietenit repede cu copii de acolo , jucam fotbal in fiecare zi , desigur ei nu prea stiau foarte bine fotbal asa k ii cam faceam varza Smile) pana intr o zi knd cik il loc de fotbal hai sa mergem la cules de ciuperci rendeer nea dekt sa stau singur toata ziua am zis mai bine merg cu ei poate iese ceva misto ( numai misto nu a iesit ) =)) am plecat noi , ziceai k eram in jungla , copaci cat vedeai cu ochii , in fine dintr o data parca au disparut toti si m-am trezit singur intr-o mare verde Smile)) sincer cred k atunci am simtit ce inseamna frica , drum nu era , nici macar o poteca ceva , m-am tot plimbat fara directie vreo 3 ore si deja ma panicam k incepea sa se lase soarele .... in fine norocul meu a fost k m-am intalnit cu o familie venita cu caruta la iarba verde si m-au dus ei in sat Smile si de atunci nici k m-am mai dus la tara Smile)

    :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

    Asta nu e senzatie tare. Asta era dorinta mea de Craciun :rofl1: :rofl1: :rofl1: S-a implinit !





    Glumeam

    Continut sponsorizat


    Senzatii tari facute de voi... Empty Re: Senzatii tari facute de voi...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 6:47 am