TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER]

    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] Empty [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER]

    Mesaj Scris de axutzuuu Mar Apr 29, 2008 3:10 pm

    Regulamentul TaxiMu Server

    Scris de Diabolik la data de Mar Ian 08, 2008 7:35 am
    Regulament TaxiMU




    In orice alta situatie neprevazuta aici moderatorii au intotdeauna ultimul cuvant.
    Nu raspundem de itemele furate, respectiv conturile "sparte" , singura voastra responsabilitate fiind sa pastrati confidentialitatea contului dumnevoastra , respectiv parola , userul .
    Modificarile din regulament nu se aplica retroactiv. Suspendurile deja activate nu se modifica o data cu schimbarea regulamentului. Conturile deja blocate nu vor fi deblocate pentru ca o anumita infractiune este acum altfel pedepsita.
    Orice sanctiune de 60 de zile duce automat la blocarea contului pe care se afla caracterul.



    deci berladen ti-am facut pe plac si am citit regulamentu serverului....acum explicami de ce am cont blocat si alti nu au ??


    imi raspundeti sau stau ca prostu si astept un raspuns pe care nul voi mai primi???
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] Empty Re: [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER]

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Apr 29, 2008 6:28 pm

    lol raspunsu care l`am dat in topicu anterior nu era pt tine , iar in legatura cu problema ti`a fost data o explicatzie de la taxi in topicurile anterioare , cauta bine.
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] Empty Re: [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER]

    Mesaj Scris de axutzuuu Mar Apr 29, 2008 7:07 pm

    berladen te-as ruga pe tine daca vrei sa imi arati acele raspunsuri primite de la taximan in legatura cu contul meu...asta numai daca ai timp si daca vrei ca eu am cautat si nam vazut nimik doar un topic tot legat de spargerea conturilor da e legat de tysonbk...deci daca ai timp si vrei punel te rog aici...multumesc mult

    Continut sponsorizat


    [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER] Empty Re: [ECHIPA TAXIMU]-[CONT BLOCAT FOREVER]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 4:19 pm