TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


    Incalcare de mai multe reguli

    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Incalcare de mai multe reguli Empty Incalcare de mai multe reguli

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Apr 24, 2008 7:29 am

    Fl4wyu$$ =
    1:Jucatori TaxiMu sunt egali in drepturi, fara privilegi si fara discriminari Nu creati caractere care sa contina semnele:!,@,#,$,%,^,&,(,),_,+,|,?,{,[,},],~,<,>, pentru ca la prima problema pe care o creati ele vor fi sterse fara nici un fel de avertisment si fara sa primiti nimic in schimb.Santeti direct raspunzatori pentru caracterele pe care le creati asadar echipa TaxiMu isi rezerva dreptul de a sterge aceste caractere fara nici un fel de anunt inainte!
    2:se da drept adminul Osirys:http://img236.imageshack.us/my.php?image=screen042508240000pv7.jpg aici ban 10 zile
    3:daca chiar ar fi avut admin nu aavea voie sa ameninte cu ban de pe alt caracter!si aici tot 10

    pana cand va decide taxi ce face cu el 20 de zile ban.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Incalcare de mai multe reguli Empty Re: Incalcare de mai multe reguli

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Apr 24, 2008 11:43 am

    /Smile ma voi suntetzi batutzi in cap da rau de tot ,sa mor daca am mai vazut asa ceva. ok pai incep cu banurile si din pacate o sa incep cu tine Laughing Laughing , ca nu se mai poate ori va invatzatzi sa postatzi dupa model ori statzi pe tusa.. , ala a luat 20 de zile , o sa iei si u 20 de zile de la mine ca eu nu am postat modelu ala degeaba, data viitoare mai citeste si restu posturilor.

    Mai astept clientzi.

    Laughing Laughing


    Cod:
    ["Nume acuzat"] - ["Regula care a incalcato"]

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 4:39 am