TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme

    avatar
    BlackDragon
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1377
    Varsta : 32
    Localizare : Hunedoara
    Data de inscriere : 09/01/2008

    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme Empty Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme

    Mesaj Scris de BlackDragon Vin Apr 11, 2008 4:54 pm

    Propun un lucru cam asa:
    Stiti cand dati un mail la TAXIMAN ca sa schimbe pass acolo unde i scrieti Secret Question si etc.....ei bine acum cred ca o sa mearga mai rpd.
    Uite cei da facut:Pe site (www.taximu.com) sa se puna acolo la pagina aia de change password dupa ce ai bagat acc si sa apara:
    New password:
    Secret Question:
    Secred Answer:
    Your id( id-ul care lai pus cand ai facut acc):
    axutzuuu
    axutzuuu
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 1205
    Varsta : 34
    Respectarea regulilor : Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme 5010
    Data de inscriere : 08/02/2008

    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme Empty Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme

    Mesaj Scris de axutzuuu Vin Apr 11, 2008 9:02 pm

    da
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme Empty Re: Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Apr 11, 2008 9:23 pm

    Mi se pare o idee foarte buna, deoarece dak vrei sa schimbi pass (daka cumva tia aflato cineva din greseala,program,sau altele)sa nu te mai chinui sa dai mail ......pana cand iti va raspunde taxi(TAXI este un eom ocupat toata ziua l munca) mai bine asa.




    Te Sustin 100%
    redu
    redu
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 8
    Varsta : 48
    Localizare : moldova noua
    Data de inscriere : 29/04/2008

    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme Empty cred ca e necesara

    Mesaj Scris de redu Dum Mai 04, 2008 1:36 am

    schimbarea parolei de catre fiecare player in parte cred ca e o propunere super buna votez pentru ea

    Continut sponsorizat


    Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme Empty Re: Propunere ptr schimbare pass 100% sigur, si fara probleme

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:29 pm