TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


+19
bobob1
Koragg
Mysteryoh
PreDalli3n
kicko_salajan
SnapSm
EqulibrE
Goru
w0ster
steaua86
axutzuuu
ReebocK
Brandy
GioVanY
nelega111
Sharck
Dracosu
Beleaua
Windmaster
23 participan?i

    [Skin] Diverse

    SnapSm
    SnapSm
    Junior
    Junior


    Numarul mesajelor : 24
    Data de inscriere : 08/06/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de SnapSm Joi Iun 26, 2008 1:02 pm

    o intrebare: si cum pun aceste skinuri ca sa le pot avea si io?

    Warn pentru triple post. Edited by Goru.
    Anonymous
    Guest
    Vizitator


    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Guest Joi Iun 26, 2008 1:19 pm

    Pai le Dowloadezi si le copiezi in TaxiMu>> Data>>Item....si dupaia intrii in joc:P
    kicko_salajan
    kicko_salajan
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 7510
    Data de inscriere : 08/07/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty sal

    Mesaj Scris de kicko_salajan Mar Iul 08, 2008 7:30 pm

    as dori daca se poate skinu hellfire plz
    kicko_salajan
    kicko_salajan
    Nou venit
    Nou venit


    masculin
    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 7510
    Data de inscriere : 08/07/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de kicko_salajan Mar Iul 08, 2008 7:31 pm

    as dori daca se poate skinu HELLFIRE plz



    TNX
    Goru
    Goru
    Membru SUPREM
    Membru SUPREM


    masculin
    Numarul mesajelor : 3727
    Varsta : 32
    Localizare : Bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 10010
    Data de inscriere : 01/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Goru Mar Iul 08, 2008 7:31 pm

    kicko_salajan a scris:as dori daca se poate skinu HELLFIRE plz



    TNX

    Uite Aici
    PreDalli3n
    PreDalli3n
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 761
    Varsta : 32
    Localizare : BaiaMare
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 10010
    Data de inscriere : 02/07/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de PreDalli3n Lun Iul 28, 2008 2:43 am

    steaua86 a scris:o pui u la c arma vrei:D.Modificati BMD ul si ii puneti numele sabiei /armei p care o doriti
    LISTA BMD-URILOR :

    Am psus Zabuza Slasher Head.bmd in loc de HDK_Sword.bmd dupa care am copiat tot skinul in Data/Item si cand am intrat in joc BB-urile erau invizibile (doar pt mine normal) cum sa il fac sa mearga ?

    Rog pe cineva care se pricepe sa explice explicit pas cu pas va rog

    Multumesc mult
    steaua86
    steaua86
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 324
    Varsta : 33
    Localizare : colentina,bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 5010
    Data de inscriere : 11/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de steaua86 Lun Iul 28, 2008 10:54 am

    Mai copiaza odata si dak nu merge nici atunci pune alta sabie.Mie mia mers perfect
    steaua86
    steaua86
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 324
    Varsta : 33
    Localizare : colentina,bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 5010
    Data de inscriere : 11/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de steaua86 Lun Iul 28, 2008 11:06 am



    Ultima editare efectuata de catre steaua86 in Lun Iul 28, 2008 11:11 am, editata de 1 ori
    steaua86
    steaua86
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 324
    Varsta : 33
    Localizare : colentina,bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 5010
    Data de inscriere : 11/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de steaua86 Lun Iul 28, 2008 11:10 am

    Mysteryoh
    Mysteryoh
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 118
    Varsta : 28
    Localizare : Braila
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 2510
    Data de inscriere : 17/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Mysteryoh Lun Iul 28, 2008 11:14 am

    da eu cred ca este frumos chiiar imi place
    steaua86
    steaua86
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    masculin
    Numarul mesajelor : 324
    Varsta : 33
    Localizare : colentina,bucuresti
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 5010
    Data de inscriere : 11/05/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de steaua86 Lun Iul 28, 2008 12:05 pm

    ms o sa va mai pun:D
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 28, 2008 12:07 pm

    Pune si resursa si nu trebuie pentru fiecare skin sa faci inca un post!
    Koragg
    Koragg
    Membru de top
    Membru de top


    masculin
    Numarul mesajelor : 591
    Varsta : 29
    Localizare : Pe Forumul TaxiMu
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 10010
    Data de inscriere : 02/08/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Koragg Dum Aug 03, 2008 9:46 am

    Foarte frumoase skinuri Wink gg Wind
    bobob1
    bobob1
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    Numarul mesajelor : 59
    Varsta : 28
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 Banat10
    Data de inscriere : 05/08/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty SKin

    Mesaj Scris de bobob1 Mar Aug 05, 2008 7:59 pm

    kool mijdo cu aripile de bk lvl 1
    T 3 R M | N 4 7 0 R
    T 3 R M | N 4 7 0 R
    TAXIMANIAC
    TAXIMANIAC


    masculin
    Numarul mesajelor : 952
    Varsta : 31
    Localizare : Targu Mures/Dambu Pietros
    Data de inscriere : 02/06/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de T 3 R M | N 4 7 0 R Vin Noi 21, 2008 8:31 pm

    E tare wind gg
    BladeXxX
    BladeXxX
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 406
    Data de inscriere : 05/12/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de BladeXxX Mar Dec 09, 2008 8:55 pm

    super tari skinurile GJJJ
    schein1981
    schein1981
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 12/12/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty usor si foarte folositor!

    Mesaj Scris de schein1981 Vin Dec 12, 2008 10:27 am

    salut,

    iti trimit mai jos cateva detalii... detalii pe care le-am primit si eu ... totul e sa ai multa rabdare ...

    CEA MAI SIMPLA METODA DE FACUT BANI!
    Nu credeam ca va functiona, si totusi!!!!
    MERGE!!!
    Bani rapid si sigur pe internet. Testat! Eu am facut 38.130.000 in 3 saptamani!!! E randul tau!!!!!! si voi continua sa fac.
    Functioneaza!!!! Singurul care functioneaza cu adevarat.
    Nu este o gluma,crede-ma!Depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 5 min. de
    citit iti pot schimba viata, depinde numai de tine "POTI FACE BANI USOR SI REPEDE". Crede-ma am incercat toate metodele
    posibile(si legale).Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge!
    E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. Eram sceptic, totusi... In
    urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la felcum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator
    cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu oinvestitie de numai 7 de lei. Imediat
    m-am gandit"chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie". Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca
    trebuie sa trimiti cate 1 leu nou la fiecare din cele 7 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa
    la sfarsitul listei in pozitia a 7-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet sau
    prin mail la cat mai multe adrese. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni
    m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 7 lei si 7 timbre? Cum este si normal, la inceput
    eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar
    e legal! Deci am facut infima investitie de 7 de lei. Surpriza!...Ghiciti ce s-a petrecut!!! Intr-un interval de 7 zile am
    inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa
    vina! In prima saptamana am primit 2.800.000 de lei. (280 lei noi) La sfarsitul celei de-a doua aveam 10.030.000. In a treia
    saptamana stransesem 38.130.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 7 lei
    si cele 7 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce
    functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.

    Cum?
    PASUL 1:Iei 7 coli si scrii pe fiecare din ele: "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA", astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge
    la listele pe care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si sute multiplicate de forumuri, apoi
    impaturesti fiecare coala.Acum iei 7 bancnote de 1 leu si pui CATE UNA in FIECARE din cele 7 coli(ca sa nu se vada prin plic
    si sa nu se fure),apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile.Ar trebui sa ai acum 7 plicuri sigilate, cu
    numele si adresa ta pe ele (la expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri!), fiecare dintre ele continand o coala
    de hartie si o bancnota de 1 leu.Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

    1)TAKACS ELISABETA, OP 1, CP 65, Oradea, Bihor
    2)TRIFAN MIOARA ,str.Avram Iancu Nr.24; Tg.Mures cod : 540089 Jud.Mures
    3)SOIT MIRCEA, str.Gheorghe Asachi, nr.22, loc.Cugir, jud.Alba, cod.515600.
    4)DRAGOMIR IONUT str. Poiana MaRULUI,NR. 29,Ramnicu Sarat,jud. Buzau cod:125300
    5)STOICA CRISTINEL str. Centrala M, nr. 77, Maracineni, jud. BUZAU, COD 127325
    6)SERBAN ANDREEA str Constantin brezeanu, nr 5, bl 202,et 3, ap 13,loc. Ploiesti,jud.Prahova
    7)DIDA CRISTIAN, str Selimbarului, nr 1, bl F8, sc C, ap 12, loc. Oradea, jud. Bihor, cod 413055

    PASUL 2: Acum STERGI din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...).
    Astfel numarul 7 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca
    DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 7-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare
    se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri,
    te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.

    PASUL 3: Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica
    anuntul la cit mai multe forum-uri/newsgroup-uri(sunt o groaza) SAU alt fel de site-uri cu discutii asemanatoare.
    200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa
    scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului;
    deschizi un fisier gol cu 'notepad'si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 7-a; salvezi fisierul cu extensia
    .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti,
    bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu
    cat mai atractiv, pentru ca asa il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri
    GATA! Felicitari... Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE :
    MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!
    Calcule...Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala
    din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa
    spunem ca primesc 10 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 10 lei cu numele meu pe pozitia a 7- a.
    Acum fiecare din cele 10 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole
    cu numele meu pe pozitia a 6-a si primesc si ei cate 10 lei.Eu primesc astfel 10*10*1 leu = 100 lei. Continuand exemplul cu
    acest numar mic (10) de persoane care raspund la articol, castig 11.250.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 4-a,
    16.250.000 cu numele meu pe pozitia a 3-a, 31.250.000 de lei pe pozitia a 2-a si ... DA! 156.250.000 DE LEI cu numele meu pe
    pozitia intai. UIMITOR! Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de
    70.000 de lei (7 lei noi) si 7 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta
    a articolului si trimiti cate 1 leu la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 7-a. Acum publici
    articolul din nou de MINIM 200 de ori. Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste
    articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 7 lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus
    "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta, cand ZILNIC se alatura
    20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?

    Jucati cinstit si corect si adresa ta va ajunge pe mii de forumuri, astefel vei primi mii de plicuri. In fiecare zi intra
    sute sau mii de oameni pe forum! Veti avea numai de castigat!!! Jocul se bazeaza pe o binecunoascuta lege din economie, si
    anume legea Multiplicarii pe care cred ca poti sa o intelegi. Cred ca marile magazine se imbogatesc pt ca tu ai cumparat
    o sticla de vin. Nu... Se cumpara industrial, deci daca joci corect si trimiti plicuri adresa ta va pareaPe mult mai multe
    site-ri si vrei primi cu mult mai multi bani! Bafta!
    P.s. Foarte important: o sa intalnesti oameni care nu sunt de acord cu asta si care nu au curaj sa incerce sa se imbogateasca
    inteligent. Trebuie doar sa-i ignori asa cum fac eu, Joaca si o sa vezi cum plicurile incep sa soseasca.
    Daca ai incredere si perseverezi o sa-mi multumesti, cat pentru cei care nu joaca... Va raciti gura DEGEABA, EU PRIMESC ZECI
    DE PLICURI CU BANI SI O SA CONTINUI SA JOC... BAFTA! TOT CE TREBUIE SA FACETI ESTE CE AM SCRIS MAI SUS APOI POTI STA
    LINISTIT/A ACASA SI BANII VIN!!!
    totti
    totti
    Membru TaxiMu
    Membru TaxiMu


    Numarul mesajelor : 84
    Respectarea regulilor : [Skin] Diverse - Pagina 2 2510
    Data de inscriere : 27/10/2008

    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de totti Dum Dec 14, 2008 1:59 pm

    cei cu asta de mai sus ..... ar trebui sai dati un warm Smile) super tari skilurile

    Continut sponsorizat


    [Skin] Diverse - Pagina 2 Empty Re: [Skin] Diverse

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 8:25 am