TaxiMu Forum

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TaxiMu Forum


3 participan?i

    [Plangere]-[Aks]

    TibyBk
    TibyBk
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 495
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 7510
    Data de inscriere : 15/09/2009

    [Plangere]-[Aks] Empty [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de TibyBk Mar Oct 13, 2009 7:04 pm

    vreau sa fak o plangere pt ca Aks mi-a sters contu fara nici un motiv.Ce am vb noi pe Cheat i alta treaba cu Svr pe cheat mi-o dat ban shi contu dc mil-o sters??? are vreu print ca la-m injurat pe svr sau cv [io nu cred ca ae pt ca nu la-m injurat pe svr dak are vreun rint cu injuraturi sa le puna aici sau sa imi dee contu inapoi pt ca nu are nici un fel de dovezi nu am vorbit urit cu el pe svr
    STIMA SI RESPECT!!! ceuameni lol!
    Aks
    Aks
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 139
    Varsta : 31
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 10010
    Data de inscriere : 16/07/2008

    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de Aks Mar Oct 13, 2009 7:47 pm

    1. Ti-am vorbit frumos pe server, pentru ca ai facut PK vei primi ban pentru 1 zi
    2. Ti-am dat ban, am zis ca iti revii, dupaia intra cineva pe mine pe mess si-mi zice vezi ca e unu ce te tot injura pe chat
    3. Am intrat pe chat ti-am zis frumos Tiby nu ma mai injura ca nu ti-am facut nimic, stai 1 zi pe tusha si re-iei jocul, tu batman ai continuat, am incercat sa-ti dau ban, am intrat pe site nu mergea, am intrat sa-ti dau ban prin editor (cZf) nu mergea am incercat cu MuMaker-ul (nu stiam :">) asa ca n-am avut altceva de facut decat sa-ti sterg cont-ul, cont-ul il vei avea inapoi, dar ban-ul va fi marit la 30 de zile (pe tot cont-ul).
    4. Nu-mi ceri tu mie dovezi ca m-ai injurat daca erai asa "om matur" cum te crezi si nu erai "copil" (vorba ta care le-o zici la altii) nu facea-i ce-ai facut

    Recunosc m-am grabit cand ti-am sters cont-ul aveam ceva la bord si eram euforic, asa ca pentru asta imi cer scuze, iti voi reface cont-ul si vei primii ban !

    "8.2 Insult admin/gm se pedepseste cu banarea intregului cont pe o perioada nedefinita de timp."

    Pare rau pentru tine :*!

    Bafta la joc tuturor!
    TibyBk
    TibyBk
    Gold Member TaxiMu
    Gold Member TaxiMu


    Numarul mesajelor : 495
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 7510
    Data de inscriere : 15/09/2009

    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de TibyBk Mar Oct 13, 2009 7:56 pm

    Aks fara suparare frate de nu le prea ai cu MU.cum sa imi dai ban pe character dak team injurat pe cheat. ceuameni dak team injurat pe cheat imi dai pe cheat 30 de zile ban nu pe character pt ca de pe character nu team injurat ok lol!
    Aks
    Aks
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 139
    Varsta : 31
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 10010
    Data de inscriere : 16/07/2008

    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de Aks Mar Oct 13, 2009 9:41 pm

    Nu tu faci regulile, eu le fac;) Asa ca iti dau unde vreau eu, ma injuri tu copil de 13 ani pe mine fara sa-ti fac nimic, nu ma fa ca-ti filtrez ip-ul si gata!
    Trimite notepad-ul ala cu ce aveai pe cont, chit ca stiu ce aveai dar veau sa vad cat mai poti mintii, iti fac cont-ul cu character-ul acela si iti voi da ban pe o perioada nedefinita de timp, pentru ca mai injurat si mai facut in multe feluri fara rost si nu te mai lingusii pe langa Sgc ca te linguesesti degeaba;)!

    TOPIC CLOSED CA ESTI FARA ROST!
    Sgc
    Sgc
    Administrator
    Administrator


    masculin
    Numarul mesajelor : 1064
    Varsta : 42
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 10010
    Data de inscriere : 13/06/2008

    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de Sgc Mier Oct 14, 2009 7:01 am

    Vad ca discutia asta continua la nesfarsit ce ar fi sa va comportati altfel ??
    Ti-am zis ca iti refac accontul parerea ta ca cea ce ai facut pe chat nu are nici o legatura cu serverul, daca inca nu ai observat Numele Forumului este tot TaxiMu ca si serverul deci chiar are legatura una cu alta.
    Aks
    Aks
    Membru activ
    Membru activ


    masculin
    Numarul mesajelor : 139
    Varsta : 31
    Localizare : Timisoara
    Respectarea regulilor : [Plangere]-[Aks] 10010
    Data de inscriere : 16/07/2008

    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de Aks Mier Oct 14, 2009 2:04 pm

    Deci, perioada nedefinita :-h mia parut bine sa te cunosc!
    closed
    ThreadClosed

    Continut sponsorizat


    [Plangere]-[Aks] Empty Re: [Plangere]-[Aks]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 7:33 pm